Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w ATA Finance?
Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę?

Asystent / Asystentka zespołu podatkowego / Recepcjonista / Recepcjonistka (Warszawa)

Warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań recepcji i jej sprawne funkcjonowanie,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji,
  • zamawianie i dysponowanie artykułami biurowymi,
  • tłumaczenia robocze w języku angielskim i/lub niemieckim,
  • ścisłą współpracę z zarządem i kierownictwem,
  • obsługa spotkań z Klientami,
  • wykonywanie pomocniczych zadań dla zespołów podatkowych (na potrzeby obsługi klientów),
  • przygotowanie projektów umów oraz ofert dla klientów,
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami,
  • nadawanie, odbiór i ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • łączenie rozmów telefonicznych,
  • bieżące prace zlecone.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym (znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • doskonała organizacja pracy,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę z doradcami podatkowymi, księgowymi lub audytorami,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
office|atatax.pl| |office|atatax.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez ATA Finance Sp. z o.o. w ramach rekrutacji na stanowisko…”.

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia powyższa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej.