Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w ATA Finance?
Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę?

Zapisz się na newsletter!

Bezpłatne wsparcie prawno-podatkowe dla Ukraińców

2022-03-17
ATA Finance wspiera obywateli Ukrainy! W ATA Finance uruchomiliśmy bezpłatną poradę prawno-podatkową dla obywateli Ukrainy, którzy w wyniku wojny w Ukrainie znaleźli się w naszym kraju.
czytaj więcej

Konferencja PrimeGlobal w Budapeszcie

2022-03-17
„Technical Conference 2022” - konferencja PrimeGlobal, która odbyła się w Budapeszcie, już za nami. Chociaż minął już tydzień od naszego spotkania, nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem konferencji.
czytaj więcej

Artykuł z komentarzem Wojciecha Jasińskiego w dzienniku Rzeczpospolita

2022-03-16
W dzisiejszym wydaniu dziennika Rzeczpospolita o preferencjach podatkowych, z jakich mogą korzystać polscy przedsiębiorcy pomagający Ukraińcom.
czytaj więcej

Konferencja PrimeGlobal w Budapeszcie

2022-03-09
Rozpoczęła się konferencja Prime Global - An Association of Independent Accounting Firms - "Technical Conference 2022" w Budapeszcie. Jest to pierwsze spotkanie członków organizacji z obszaru EMEA po dwóch latach przerwy wywołanych pandemią.
czytaj więcej

Ukraino, jesteśmy z Tobą!

2022-02-24
Trudno uwierzyć w to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Jesteśmy świadkami wstrząsającego aktu agresji. Stoimy po stronie Ukrainy! Wyrażamy pełną solidarność
czytaj więcej

Podatkowe aspekty działalności e-commerce - prelekcja Wojciecha Jasińskiego podczas konferencji

2022-03-01
11 marca odbędzie się konferencja „Prawne aspekty e-commerce” organizowana przez Wydawnictwo Must Read Media.

Podczas konferencji Wojciech Jasiński, doradca
czytaj więcej

Artykuł z komentarzem Wojciecha Jasińskiego w dzisiejszej Rzeczpospolitej

2022-03-04
Uciekającym z Ukrainy można pomóc na wiele sposobów. Jednym z nich jest przekazanie 1% na organizację, która zaangażowała się w pomoc ofiarom wojny.
czytaj więcej

Komentarz Wojciecha Jasińskiego w dzienniku Rzeczpospolita

2022-03-02
Pomoc ofiarom wojny w Ukrainie zaangażowała polskie społeczeństwo i polskich przedsiębiorców. Wprowadzenie nadzwyczajnych rozwiązań podatkowych na pewno jeszcze ułatwiłoby taką pomoc.
czytaj więcej

Wesołych Świąt!

2021-12-22
Wszystkim Klientom oraz Współpracownikom życzymy dużo pomyślności, sukcesów oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2022!
czytaj więcej

Wojciech Jasiński już wkrótce zasili grono doradców podatkowych ATA Finance

2021-12-01
Z radością chcemy podzielić się informacją o sukcesie jednego z naszych konsultantów podatkowych. Wojciech Jasiński złożył z wynikiem pozytywnym egzamin na doradcę podatkowego i już wkrótce, po wpisaniu na listę doradców, również formalnie zasili grono doradców podatkowych zespołu ATA Finance.
czytaj więcej